Rosa
kwiaciarnia olsztyn

     cennik usługi

    grób pojedynczy

            75 zł

    grób podwójny

             120 zł

 grobowiec rodzinny

             150 zł

   

Opieka w innych miastach

Opieka nad grobami - Warszawa

        Opieka nad grobami -Toplista      

Opieka nad grobami na terenie Olsztyna i okolic.

        Oferujemy wielokrotną lub jednorazową usługę opieki nad grobami, na terenie Olsztyna i okolic. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność  świadczonych  usług. Na życzenie drogą elektroniczną, możemy przesłać dokumentację zdjęciową zrealizowanego zlecenia.

          Usługa obejmuje jednorazowe sprzątnięcie najbliższego otoczenia grobu, usunięcie zwiędłych starych kwiatów i wypalonych zniczy, umycie nagrobka,  zapalenie małego znicza, wykonanie dokumentacji zdjęciowej i przesłanie drogą elektroniczną. Przed wykonaniem usługi dokonujemy oględzin grobu.

          Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie i według potrzeb zamawiającego. Oczywiście każdorazowo niezbędny jest kontakt telefoniczny lub e-mailowy , celem ustalenia szczegółów zamówienia.   W zakładce Kontakt  znajdziecie Państwo nasze dane.

       Oprócz sprzątania grobu, dodatkowo możecie Państwo zamówić kompozycję okolicznościową na grób, szczegóły do ustalenia telefonicznie lub e-mailowo.

    Do realizacji zamówienia niezbędne będą następujące dane:                      - imię i nazwisko Zmarłego, -  datę urodzenia i śmierci, - nazwę i adres cmentarza ewentualnie numeru kwatery i sektora. W przypadku dojazdu do grobu poza Dywity i Olsztyn, doliczamy dopłatę w wysokości 1 zł za kilometr.

kwiaciarnia olsztyn kwiaty olsztyn
kwiaciarnia olsztyn kwiaty olsztyn
kwiaciarnia olsztyn kwiaty olsztyn
Kosze z kwiatami kwiaciarnia olsztyn
kwiaciarnia olsztyn olsztyn kwiaty
kwiaciarnia olsztyn kwiaty olsztyn
Florystyka pogrzebowa olsztyn kwiaty
kwiaciarnia olsztyn kwiaciarnia olsztyn
kwiaciarnia olsztyn kwiaciarnia olsztyn
net pol